Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Problem że stukami, utratą mocy, spalinami i odpalaniem

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Problem że stukami, utratą mocy, spalinami i odpalaniem

    Nic nie wskórasz. Mnie powiedziano, że jak chcę to mogę zrezygnować, nie odbierać, ale oni nic nie przyspieszą, bo system tak (nie)działa :|

  • #2
    Problem że stukami, utratą mocy, spalinami i odpalaniem

    Witam,

    Mam 5 problemów (nie licząc poszczególnych problemów z elektroniką), które bardzo mnie nurtują, a mianowicie:
    1. Stuki dochodzące spod nóg kierowcy występujące, gdy wciskam gaz, pojedyncze stuknięcie. Występują również, gdy następuje redukacja biegów kolejno z 3 do 1. Czasami również gdy stoje autem w miejscu z wciśniętym hamulcem (automat)

    2. Auto, najczęściej z rana, ciężko odpala, nie zaskakuje od razu, następują jakby lekkie zawieszenia. Odczekuję około 10 sek. od czasu zapalenia stacyjki.

    3. Gdy mocno wcisnę pedał gazu, lub skorzystam z "kick-off (czy jest to normalne, że zaskakuje dopiero po około 1,5 sek?)", aby dynamicznie przyspieszyć, zauważam w tylnej szybie lekko czarnawy dym, przy normalnej jeździe jest on normalny, na postoju również.

    4. Gdy wcisnę pedał gazu na okolo 3/10 ruchu, auto dusi się, muszę przyśpieszyć, lub zwolnić, aby normalnie jechało. W innych fazach wciśnięcia pedału, jedzie normalnie

    5. Czasami stojąc w miejscu, z wciśniętym hamulcem, auto traci moc, wygląda to tak, że traci moc, i nagle wraca do normalnych obrotów. Czasami, lecz rzadko zgaśnie.

    - Skoda Octavia 2 Tour, 2005r
    - skrzynia DSG
    - 2.0 TDI, 103Kw, 150KM
    - przebieg 140k

    Dzięki wielkie za ewentualną pomoc,
    Pozdrawiam!

    [ Dodano: Pon 25 Sie, 14 09:43 ]
    Up

    Komentarz

    POWRÓT NA GÓRĘ
    Pracuję...
    X